facebook twitter Google Plus
Kadın 7. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar

Kadın 7. Bölüm 2. Fragmanı

Reklamlar
yorum yap
Sitene Ekle

NOT: Fragman çalışmazsa
Fragmanı Tamekran İzle
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Loading...
Kadın 7. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Özge Özpirinççi ve Mural Ünalmış'ın başrollerini paylaştığı Kadın'ın 7. bölüm 2. fragmanı 5 aralık akşamı yayınlandı. Kadın 7. bölümüyle 5 aralık salı akşamı saat 20:00'da fox tv ekranlarında. Şirin'in öldüğünü öğrenen Hatice artık her şeyin bittiğini düşünmektedir. Hatice aldığı karar sonucunda Şirin kadar şanslı olabilecek mi? Bahar bir şekilde Hatice ve Şirin'in hastanede olduğunu öğrenip ziyarete gider. Olan bitenden sonra Enver'in Şirin'in odasında bulduğu şeyden sonra işler giderek karışır.


Kadın dizisi her Salı - 20.00 saatinde Fox tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kadın 7. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kadın dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kadın 7. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Kadın 7. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kadın 7. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: kadın 5 aralık fragmanı, kadın fragmanı, Kadın 7. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kadın 7. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kadın 7. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kadın 7. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kadın 7. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kadın 7. Bölüm 2. Fragmanı özeti